Pietralata House Camera Righe

  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

Gasten kunnen Santa Maria degli Angeli e dei Martiri op afstand van 4 km van dit comfortabele Pietralata House Camera Righe Rome hotel bezoeken.

De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het gemak van de gasten. In de badkamers vindt u een apart toilet en een douche. De badkamerfaciliteiten omvatten een apart toilet en een douche, evenals comfortabele extra's zoals een haardroger en badlakens.

Met een ijsbaan kunnen gasten fit blijven in de accommodatie.

Tot de eetgelegenheden behoort ook Bar Mi Vida, gelegen op 600 meter verwijderd van Pietralata House Camera Righe.

Dit pension in de Tiburtino wijk ligt op 15 minuten rijden van Thermen van Caracalla en op 20 minuten rijden van winkels zoals de Markt van Campo de' Fiori. De Bioparco di Roma, op 4,1 km afstand, is beslist een must voor gezinstoeristen in Rome. Als u in Pietralata House Camera Righe Rome verblijft, kunt u ook genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Palatijn binnen 25 rijminuten verderop. Dit hotel in Rome is genesteld niet ver van het metrostation Monti Tiburtini.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pietralata House Camera Righe Rome
Gmm
Mobiele prijsaanbieding

Gmm

7.8
Goed 194 beoordelingen
900 m van de accommodatie
USD 105 USD 95
per nacht
Guest House Dea Opi
Mobiele prijsaanbieding

Guest House Dea Opi

8.3
Heel goed 134 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 57 USD 51
per nacht
Camera Moderna
Mobiele prijsaanbieding

Camera Moderna

9.0
Schitterend 22 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 70 USD 63
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Licentienummer058091-LOC-18003,IT058091C24JWIS8X5
    Veelgestelde vragen
    • Is parkeren gratis bij Pietralata House Camera Righe hotel?
      Ja, bij Pietralata House Camera Righe hotel zijn er parkeerplaatsen gratis.
    • 🚎
      Welke haltes van het openbaar vervoer zijn in de buurt van Pietralata House Camera Righe hotel?
      Het dichtstbijzijnde busstation bij Pietralata House Camera Righe hotel is Fabiani, gelegen binnen 5 minuten te voet ervandaan en het dichtstbijzijnde metrostation is Monti Tiburtini binnen 500 meter wandelafstand van de accommodatie.
    • 🔤
      Welke vreemde talen worden door het personeel van Pietralata House Camera Righe hotel gesproken?
      Het personeel van Pietralata House Camera Righe hotel kan u helpen in Italiaans en Spaans.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pietralata House Camera Righe Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten